Microsoft Popfly končí

Docela povedená služba Microsoft Popfly určená pro tvorbu online aplikací v klikacím rozhraní končí 24. srpna 2009. Betaverze se do ostrého provozu nikdy nedostane. Informuje o tom web i zpráva rozeslaná v předchozích dnech uživatelům Popfly.
reklama

O Popfly najdete na Maxiorlovi celý článek. takže jen krátce připomenu, že šlo o kombinaci vizuálního editoru pro tvorbu webových stránek a online vývojové prostředí, ve kterém jste si mohli vytvořit různé efektně vypadající webové galerie, RSS agregátory, hry a řadu dalších věcí.

24. srpna 2009 bude provoz Popfly ukončen, nebudete mít přístup ke svým aplikacím a přestanou také fungovat aplikace vložené z Popfly na jiných webech.

Microsoft jako náhradu doporučuje projekty Microsoft Web Platform a Visual Studio Express - obojí zdarma.

Zdroj: Popfly Team Site

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru