Microsoft pohřbí další službu - Microsoft Tag

Microsoft se rozhodl ukončit službu generující speciální značky konkurující úspěšnějším a populárnějším QR kódům. Microsoft Tag bude ukončen 19. 8. 2015 a uživatelům je doporučen přechod právě na QR kódy.
reklama

V souladu se svými podmínkami použití Microsoft dnes oznámil, že jeho služba Microsoft Tag bude ukončena za dva roky. Jedná se o generování speciálních barevných kódů, které měli bý schopny nést více informací, než černobílé QR kódy.

Zdá se, že popularitu si toto řešení nezískalo a Microsoft se tak rozhodl ustoupit QR kódům. Vybral společnost Scanbuy, což je jeden z největších poskytovatelů řešení pro QR kódy, aby nejpozději od 18. září 2013 Microsoft Tag dále podporovala a umožnila uživatelům před jejím ukončením hladký přechod na QR kódy.

Další informace najdete přímo na webu Microsoft Tag.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru