Microsoft po vzoru Amazonu sníží ceny Azure

Microsoft podle oficiálního vyjádření na blogu Windows Azure sníží od třináctého března ceny svých nabídek Block Blobs Storage a Disks/page Blobs. 
reklama

Ke snížení cen nemá dojít pouze v USA, ale po celém světě, takže "Azure bude ve většině regionů levnější, než AWS." Amazon oznámil snižování cen svých nabídek Elastic Block Sotre (EBS) a Simple Storage Service (S3) 21. ledna. Hlavní manažer Windows Azure Steven Martin okomentoval snižování cen na blogu:

"Přizpůsobujeme se nejnižším cenám AWS u S3 a EBS, takže naši zákazníci ušetří až 20 % a ke snížení cen dojde po celém světě. U Disks/Page Blobs Storage dojde ke snížení až o 28 % a cena za transakce u Azure Storage bude snížena o 50 %." Představitelé Microsoftu již v dubnu 2013 oznámili, že jejich společnost přizpůsobí ceny tak, aby byly podobné jako u Amazon Web Services.

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru