Microsoft oznámil termín uvedení Windows Mobile 6.5

Je tomu již několik let, co Windows Mobile nahradily Windows CE a staly se synonymem Microsoftu v mobilní oblasti. Během let vyzrály WM v poměrně schopný systém, který bude již velmi brzy povýšen na verzi 6.5. Co umí?
reklama

Pokud jde o novinky obsažené ve Windows Mobile 6.5, tak Microsoft tvrdí, že je ocení uživatelé jak při své práci, tak v oblasti zábavy. Jak se dá od nové verze mobilního OS čekat, bude usilovat o maximální "internetovost" všeho, co jen trochu půjde: Přístupu k e-mailu, vyřizování online záležitostí skrze browser, dostupnosti sociálních sítí aj.

S prvními komunikátory se v našich končinách setkáme přesně 6. října 2009 - to se se svojí nabídkou prvních WM 6.5 strojů budou prezentovat celkem 4 výrobci: Samsung, HTC, Garmin-ASUS a společnost Mio. Mimochodem - majitelé zařízení Omnia II, Omnia Lite a Omnia Pro od firmy Samsung budou moci využít bezplatného upgradu z Windows Mobile 6.1 na Windows Mobile 6.5. Bezplatný upgrade nabídne také společnost HTC, konkrétně u modelů HTC Touch Pro2 a HTC Touch Diamond.

Nový Windows Phone sice nabídne českým uživatelům také společnost Garmin-ASUS. Její model Nűvifone M20 ale prozatím poběží na Windows Mobile 6.1, do konce roku ale začne být prodáván s nejnovější verzí operačního systému.

Zdroj: Tisková zpráva společnost Microsoft

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru