Microsoft oznámil konec podpory pro Windows Vista SP1

Microsoft včera oznámil, že ukončí podporu pro Windows Vista Service Pack 1. To znamená, že nebude pro tento operační systém již vydávat bezpečnostní aktualizace a poskytovat podporu.
reklama

Uživatelé Windows Vista SP1 tak budou nuceni upgradovat na Service Pack 2 nebo Windows 7. Windows Vista byly vydány 1. ledna 2007, SP1 následoval 4. února 2008 a SP2 29. dubna 2009. Podpora SP2 bude ukončena 24 měsíců poté, co bude vydán SP3 nebo na konci životního cyklu Windows Vista.

Pro většinu svého softwaru Microsoft nabízí běžnou podporu následovanou rozšířenou podporou, pak už si uživatelé musejí poradit sami jen za pomoci online fóra. Běžná podpora pro Windows Vista bude ukončena 10. dubna 2012 a rozšířená o pět let později, 11. dubna 2017. Zajímavé je, že Windows Vista Home Basic, Home Basic N a Home Premium se rozšířené podpory nedočkají.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru