Microsoft oznámil Build 2013 - v červnu a San Franciscu

Nejen vývojářská konference Microsoftu, Build, je letos naplánována na 26. - 28. červen. Build 2013 se uskuteční v San Franciscu. Registrace bude otevřena od 2. dubna 2013.
reklama

Na minulých konferencích Build Microsoft ukázal ochutnávku Windows 8 i tabletů pro ně vytvořených, loni se pak Build 2012 nesl ve znamení oficiálního uvedení finální verze Windows 8. Kromě novinek týkajících se operačního systému probíhá na konferenci celá řada přednášek týkajících se i mobilních Windows Phone, Visual Studia, Internet Exploreru, Windows Azure a dalších.

Vstupné na Build 2013 činí 1595 amerických dolarů pro prvních 500 účastníků, pro ostatní pak 2095 USD. Další informace najdete na webu www.buildwindows.com.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru