Microsoft oznámil 350 milionů prodaných licencí Windows 7

Microsoft oznámil, že k dvaadvacátému dubnu - teda za pouhých 18 měsíců - prodal již přes 350 milionů licencí svých Windows 7.
reklama

Za prvních dvanáct měsíců společnost prodala 240 milionů licencí, v lednu 2011 pak byl překročen milník 300 milionů. Microsoft neoznámil, jaké procento z těchto licencí bylo předinstalováno na nových počítačích nebo prodáno jako upgrade. Společnost tento týden ve Velké Británii představila plán, jak zákazníkům prodat ještě více nových počítačů s Windows - Microsoft bude vybírat určité modely, které bude prezentovat jako nejlepší ve své kategorii.

K tomuto účelu firma vytvořila webovou stránku Windows Collection, na které prezentuje počítače s Windows v různých kategoriích (herní, pro profesionály, mobilní atd.) od odlišných výrobců a za různé ceny. Podle představitelů Microsoftu se společnost snaží, aby si uživatelé všímali především odlišného designu a doplňkových funkcí počítačů.

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru