Microsoft otevřel sociální síť So.cl pro všechny uživatele

Microsoft zpřístupnil všem uživatelům svůj experimentální projekt s názvem So.cl, který spojuje vlastnosti sociálních sítí a vyhledávání.
reklama

Nová sociální síť, která se čte jako anglické slovo "social" podle Microsoftu nemá za cíl nahradit existující známé sociální sítě a uživatelům nabídne pouze omezený počet funkcí. Microsoft doufá, že So.cl začnou používat uživatelé již zaběhlých sociálních sítí jako Facebook, Twitter nebo LinkedIn, a to především studenti. So.cl umožňuje uživatelům hledat a sdílet zajímavé webové stránky, které by se mohly hodit ostatním.

Kromě možnosti sdílet například videa mohou uživatelé také "vytvářet hodnotné příspěvky díky kombinaci různých multimédií“. Projekt So.cl vznikl v rámci spojení FUSE Labs v Microsoft Research a vybraných škol jako University of Washington, Syracuse University a New York University. Na síť se uživatelé zpočátku mohli zaregistrovat pouze tehdy, pokud obdrželi pozvánku od stávajícího uživatele. Ode dneška může So.cl využívat naprosto každý.

Zdroj: PCW
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru