Microsoft otevřel registraci na konferenci BUILD

Microsoft otevřel na svých internetových stránkách možnost registrace na konferenci BUILD a pokud budete mezi prvních 500 přihlášených, můžete ušetřit na vstupence 500 dolarů.
reklama

Konference BUILD se uskuteční od 26. do 28. června v San Franciscu a návštěvníci se podle oficiálních stránek mohou těšit na tři dny nabité přednáškami na téma Windows 8, Windows Phone 8, Windows Blue a prakticky cokoli, co se těchto témat týká. Microsoft bude také pořádat hackathon, jenž začíná v noci před konferencí. Na hackathonu mohou programátoři samostatně nebo v týmech vytvářet od nuly aplikace pro Windows, Windows Phone nebo Windows Azure a vyhrát solidní balík peněz.

Experti z Microsoftu budou na hackathonu dostupní k zodpovězení jakýchkoli otázek, které by vývojáři mohli během celého procesu mít. Očekává se, že Microsoft na konferenci BUILD tento rok představí aktualizaci Windows 8 s označením Blue. Podle neoficiálních informací půjde o jediné veřejné preview Windows Blue před jejich oficiálním vydáním na podzim tohoto roku. Vstupenky na BUILD začínají na 2095 dolarech a očekává se, že budou brzy vyprodány.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru