Microsoft otevírá druhé inovační centrum

Reklama

Umístěno je v Hradci Králové, takže firmy, studenti, ale i všichni zájemci o rekvalifikaci odsud zde naleznou nové možnosti rozvoje.

Jelikož má společnost Microsoft dobrou odezvu (a tedy i zájem) o služby prvního (brněnského) centra, rozhodla se k dnešnímu dni otevřít druhé Microsoft inovační centrum (MIC) v Hradci Králové. Celá akce probíhá ve spolupráci s Univerzitou Hradec Králové a Střední školou aplikované kybernetiky. A co si od všeho MS slibuje? Nabídnout opět zajímavé možnosti rozvoje, zejména v oblasti IT, a podpořit inovativní podnikání v České republice.

Stejně jako MIC v Brně nabídne hradecké centrum začínajícím podnikatelům, studentům, vývojářům a výzkumným pracovníkům přístup k informacím. Zájemci si zde mohou otestovat nejnovější technologie postavené na platformě společnosti Microsoft, ale mohou se také těšit na širokou řadu aktivit v oblasti vzdělávání a poradenství. Zájemci budou mít přes telekonferenci také přístup k přednáškám a seminářům probíhajícím v Brně, a budou tak moci komunikovat a sdílet své nápady a názory. Více informací o aktivitách MIC v České republice lze nalézt na adrese www.msic.cz.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti Microsoft

Tagy: 

Reklama

Přidat komentář