Microsoft otevírá druhé inovační centrum

Umístěno je v Hradci Králové, takže firmy, studenti, ale i všichni zájemci o rekvalifikaci odsud zde naleznou nové možnosti rozvoje.
reklama

Jelikož má společnost Microsoft dobrou odezvu (a tedy i zájem) o služby prvního (brněnského) centra, rozhodla se k dnešnímu dni otevřít druhé Microsoft inovační centrum (MIC) v Hradci Králové. Celá akce probíhá ve spolupráci s Univerzitou Hradec Králové a Střední školou aplikované kybernetiky. A co si od všeho MS slibuje? Nabídnout opět zajímavé možnosti rozvoje, zejména v oblasti IT, a podpořit inovativní podnikání v České republice.

Stejně jako MIC v Brně nabídne hradecké centrum začínajícím podnikatelům, studentům, vývojářům a výzkumným pracovníkům přístup k informacím. Zájemci si zde mohou otestovat nejnovější technologie postavené na platformě společnosti Microsoft, ale mohou se také těšit na širokou řadu aktivit v oblasti vzdělávání a poradenství. Zájemci budou mít přes telekonferenci také přístup k přednáškám a seminářům probíhajícím v Brně, a budou tak moci komunikovat a sdílet své nápady a názory. Více informací o aktivitách MIC v České republice lze nalézt na adrese www.msic.cz.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti Microsoft

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru