Microsoft omezil oficiální jailbreak pro Windows Phone

Uživatelé, kteří měli zájem o oficiální verzi jailbreaku svého smartphonu s Windows Phone, mají smůlu - Microsoft celou akci dočasně zastavil.
reklama

K jailbreaku telefonů s Windows Phone sloužila aplikace ChevronWP7 Labs za 9 dolarů. Díky ní si uživatelé mohli na své mobily nainstalovat i aplikace, které nejsou dostupné na Windows Phone Marketplace. Aplikace však již není dostupná. "V rámci naší dohody s Microsoftem jsme neměli prodat více než 10 000 licencí, takže jsme vyprodáni," uvedl vývojář Rafael Rivera na Twitteru. "Dále vedeme s Microsoftem jednání." Uživatelé, kteří si aplikaci dříve zakoupili, obdrželi speciální kód, který telefon odblokoval. Ty už ale nyní nejsou k dispozici.

Podle Rivery má Microsoft především problém s podporou, jelikož uživatelé, kteří své telefony odblokují, podporu zaplavují se svými dotazy - přitom je jailbreak na vlastní riziko a Microsoft výslovně uvádí, že pro něj žádnou podporu neposkytuje. V současné době tak jsou dostupné pouze neoficiální jailbreaky od DFT Freedom ROM pro telefony HTC a WindowBreak Project pro telefony Samsung.


Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru