Microsoft ohlašuje první betu správce projektů Project 2010

A dále doplnil, že se další beta-verze dočkáme ještě před koncem roku. Plný release pak bude k mání v průběhu první poloviny dalšího roku.
reklama

Dostupnost produktu byla ohlášena na konferenci Microsoft Project Conference 2009 konané v arizonském Phoenixu. Zde bylo také naznačeno, že se produkt bude distribuovat celkem ve 3 verzích: Microsoft Project Standard 2010, Microsoft Project Professional 2010 a Microsoft Project Server 2010.

Chris Capossela (senior vice president of the Information Worker Product Management Group at Microsoft) věc komentoval těmito slovy: "Microsoft Project 2010 je tím nejdůležitějším releasem v řadě aplikací Project za více než desetiletí. Je to aplikace, která umožní týmům a organizacím všech velikostí doručit projekty na čas i v daném rozpočtu."

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru