Microsoft Office ztrácí na hodnotě

Oznámení cen Office 2010 + aktuálně dostupné slevové akce pro Office 2007 Home i Student jasně napovídají, že populární kancelářský balík již nemá takovou cenu, jakou měl kdysi.
reklama

Office se zkrátka také dočkaly nepříjemné zkušenosti, s níž se musí dříve či později vyrovnat sebelepší a sebeoriginálnější produkt – máme na mysli komodizaci. Komodizace desktopovových kancelářských balíků je nevyhnutelná, takže i když jí Microsoft bude vzdorovat, nemůže se jí zcela vyhnout.

Microsoft také naráží na problém s mobilně a online vytvářenými dokumenty v mnoha různých programech. Potřeby uživatel se nám s léty změnily a dnes posilují právě online a mobilní záležitosti. Suma sumárum se vše odráží na tom, že dnes již výrazně méně lidí potřebuje skutečně nezbytně MS Office celý den.

Zdroj: Betanews

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru