Microsoft Office Web Apps: Ještě stále kapku nedopečené

Datum uvedení kompletní online verze Microsoft Office je velká událost. O to větší v souvislosti se zjištěním, že již dobrých 20 % uživatel pravidelně používá Google Docs.
reklama

Minulý týden bylo vydáno Technical Preview, které vzbuzuje dotazy, jestli bude celý balík kompletní v čas uvedení Office 2010 plánovaný na konec budoucího června. V aktuálním Preview lze zatím vytvářet a online editovat pouze Excelovské a PowerPointovské dokumenty. OneNote není podporován vůbec, je však přislíben pro finále.

Jsou zde však ještě další drobnosti: Otevření online dokumentu v "offline" Office nefunguje na některých platformách korektně - uživatelé Mac OS by mohli vyprávět - a to dokonce ani na Office 2008. Na Linuxu zase online verze nepracuje pod Firefoxem 3.5+. Excel Web App nepodporuje tisk a výkon jako takový má rovněž co dohánět. Excel sice podporuje téměř všechny vzorce, ovšem nelze v něm buňky spojovat nebo vkládat nový sešit, co jen tak namátkou vybíráme.

Zdroj: The Register

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru