Microsoft Office pro zaměstnance domů (skoro) zdarma

Společnost Microsoft nabízí zaměstnancům, jejichž chlebodárce má uzavřenu multilicenční smlouvu na Microsoft Office včetně balíčku nadstandardních služeb Software Assurance, získat tento kancelářský balík téměř zcela zadarmo. Tato výhodná nabídka se přitom týká jedné z nejvybavenějších verzí tohoto produktu - sadu Microsoft Office Enterprise.
reklama

Jednou z podmínek, které stanoví licence, je, že zaměstnanec musí mít aktivní pracovní poměr s danou organizací. Licenci za zmíněnou verzi MS Office dostanou zaměstnanci zadarmo, nicméně pár stokorun budou muset obětovat. Podmínkou totiž je zaplacení částky 610 Kč včetně DPH jako úhrady za instalační médium, balné a poštovné.

Podrobnější informace najdete na webových stránkách Microsoftu.

Co říkáte, je pro vás takováto nabídka zajímavá?

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

To platilo uz za casu Office XP, pokud vim .-) ale neni to spatne.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru