Microsoft Office pro Mac 2008

Microsoft představil novou verzi svého kancelářského balíku i ve verzi určené pro platformu Mac. Uživatelé počítačů s nakousnutým jablíčkem teď budou moci vyzkoušet ukládání dokumentů do formátu OpenXML a základní aplikace známé i z Windowsové verze. Microsoft Office for Mac 2008 bude ve verzích Home a Standard edition obsahovat tyto programy:
reklama
  • Word
  • Excel
  • PowerPoint
  • Entourage

Uživatelé MS Office for Mac 2008 samozřejmě mohou očekávat novinky v uživatelském rozhraní i v nabídce funkcí jednotlivých programů. Podrobněji viz zpráva na Channel 10.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru