Microsoft Office na iPadu zcela zdarma

Microsoft uvolnil svou kancelář pro iOS již před nějakou dobou, ta nicméně doposud vyžadovala předplatné Office 365 v případě, že jste chtěli dokumenty kromě prohlížení i vytvářet. Tomu je nyní konec, nová verze Microsoft Office pro iPad a iPhone je už zcela zdarma. A s podporou Dropboxu.
reklama

Nová verze Wordu, Excelu a PowerPointu pro iPad a iPhone, která byla včera uvolněna do AppStore, již nevyžaduje přihlášení přes Office 365. Stačí, když zadáte přihlašovací údaje pro svůj OneDrive, tedy Microsoft Account. Hned můžete začít s tvorbou prázdných dokumentů a prezentací, nebo využít šablony, podobně jako v desktopové verzi.

Word pro iPad a přehled dokumentů na OneDrive

Novinkou je také podpora Dropboxu, stačí zadat jeho přihlašovací údaje a hned můžete vytvářet a otevírat dokumenty z tohoto cloudového úložiště. Nově lze plynule měnit editační a čtecí zobrazení a přibylo několik funkcí pro práci s grafy.

Word pro iPad

Word, Excel a PowerPoint budou mít také svou verzi pro Android, o kterou si můžete zažádat již dnes. Finální verze pro tuto platformu by se měla objevit začátkem roku 2015.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru