Microsoft Office na iPadu zcela zdarma

Microsoft uvolnil svou kancelář pro iOS již před nějakou dobou, ta nicméně doposud vyžadovala předplatné Office 365 v případě, že jste chtěli dokumenty kromě prohlížení i vytvářet. Tomu je nyní konec, nová verze Microsoft Office pro iPad a iPhone je už zcela zdarma. A s podporou Dropboxu.

Reklama

Nová verze Wordu, Excelu a PowerPointu pro iPad a iPhone, která byla včera uvolněna do AppStore, již nevyžaduje přihlášení přes Office 365. Stačí, když zadáte přihlašovací údaje pro svůj OneDrive, tedy Microsoft Account. Hned můžete začít s tvorbou prázdných dokumentů a prezentací, nebo využít šablony, podobně jako v desktopové verzi.

Word pro iPad a přehled dokumentů na OneDrive

Novinkou je také podpora Dropboxu, stačí zadat jeho přihlašovací údaje a hned můžete vytvářet a otevírat dokumenty z tohoto cloudového úložiště. Nově lze plynule měnit editační a čtecí zobrazení a přibylo několik funkcí pro práci s grafy.

Word pro iPad

Word, Excel a PowerPoint budou mít také svou verzi pro Android, o kterou si můžete zažádat již dnes. Finální verze pro tuto platformu by se měla objevit začátkem roku 2015.

Reklama

Přidat komentář