Microsoft Office 2010 oficiálně vydány

Kancelářský balík Office 2010 od Microsoftu se v Severní Americe začíná prodávat ve třech verzích.
reklama

I když velká část uživatelů Office si nejspíše řekne, že upgrade na novější verzi je zbytečný a Office verze 2010 vynechají, Microsoft se chystá na masivní marketingovou kampaň, do které bude investovat 80 milionů dolarů (1.75 miliardy korun), aby tyto uživatele přesvědčil. Kampaň s názvem "Udělej to skvělé" je podobná nedávné reklamní kampani Windows 7 a bude se zaměřovat především na reálné lidi (většinou rodiče a malé firmy), kteří byli mezi devíti miliony betatesterů Office 2010.

Okolo 70% výše uvedených peněz na reklamu Microsoft chce investovat online, zbytek pak bude rozdělen mezi billboardy a tisk v Severní Americe. Office 2010 jsou dostupné ve třech verzích: Home a Student (150 dolarů), Home a Business (280 dolarů) a Professional (500 dolarů). Výše uvedené ceny jsou doporučené ceny pro kamenné obchody. Pokud si uživatel Office 2010 stáhne z webu Microsoftu, dostanou se tyto ceny ještě o několik desítek dolarů níže. Analytické společnosti předpovídají, že Office 2010 se budou prodávat velmi dobře.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru