Microsoft Office 2010 jde do výroby

Microsoft dokončil vývoj nové verze svého kancelářského balíku a Microsoft Office 2010 tak míří do výroby. Počínaje prvním květnem budou k dispozici multilicence, Microsoft Office 2010 v krabicové verzi a v češtině by pak měla být dostupná od 1. září 2010.
reklama

Microsoft nabízel testerům betaverzi Office 2010. Této nabídky využilo přes sedm a půl milionu uživatelů. Zároveň s Microsoft Office 2010 míří do výroby také programy Visio 2010 a Project 2010 a software SharePoint 2010.

Další informace jsou dostupné v angličtině na blogs.technet.com/office2010 nebo ve článcích, které vám jednotlivé programy představily v češtině zde na Maxiorlovi:

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

Co píší na Interval.cz
@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru