Microsoft odhalí nové informace o Windows Store

Microsoft svolal na příští úterý tiskovou konferenci, na níž zveřejní podrobnosti o novém Windows Store, jenž bude součástí Windows 8.
reklama

Konference, která se odehraje 6. prosince v San Franciscu, má podle pozvánky trvat dvě hodiny. Microsoft na ni pozval vybrané vývojáře a místní novináře. Mluvčí Microsoftu o akci odmítl uvést jakékoli další podrobnosti. Zaměstnanci společnosti však o Windows Store promluvili již v září na konferenci Build, i když nový e-shop nebylo možné ve Windows 8 Developer Preview vyzkoušet. Podle nejmenovaných představitelů Microsoftu budou pouze přes Windows Store dostupné všechny aplikace ve stylu Metro.

Tyto aplikace budou chráněné tak, že je bude možno používat maximálně na pěti počítačích. Uživatelé budou mít možnost aplikace před koupí zdarma vyzkoušet. Příští úterý je (shodou okolností ?) den, kdy Microsoft plánuje představit svůj nový dashboard pro Xbox 360 a testeři, kteří jej měli možnost vyzkoušet, mluví o tom, že tento obsahuje novou možnost ke koupi aplikací. Bude Windows Store propojený i s Xboxem? Na to si budeme muset počkat do úterka. 

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru