Microsoft nakonec vývojářům zpřístupnil Windows 8.1 RTM

Microsoft změnil své dřívější rozhodnutí a předplatitelům MSDN/Technetu včera zpřístupnil VRTM verze Windows 8.1, Windows 8.1 Pro a Windows Server 2012 R2.
reklama

Spolu s tím inženýři Microsoftu na oficiálním blogu uvedli, že Windows 8.1 Enterprise SKU bude pro předplatitele MSDN/Technetu dostupný do konce září. RTM verze Windows 8.1 RT však před oficiálním vydáním finální verze pro vývojáře dostupná nebude. Microsoft původně před pár týdny oznámil, že RTM nevydá do 18. října, kdy bude software oficiálně zpřístupněn. Vývojáři si však na tento přístup hojně stěžovali, jelikož potřebují vyladit své aplikace pro Windows, aby byly s novou verzí OS plně kompatibilní.

Microsoft včera mimo jiné zpřístupnil také téměř finální (ještě ne RTM) verzi aplikace Visual Studio 2013. Windows Store bude otevřený pro nahrávání nových a aktualizovaných aplikací pro Windows 8.1 až 18. října. Microsoft dokončil RTM verzi Windows 8.1 a Windows Server 2012 R2 24. srpna.

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru