Microsoft nabízí zdarma podporu SP1 pro Visty

Společnost Microsoft se dle svého mluvčího rozhodla nabízet bezplatnou podporu pro jakékoli problémy s instalací či nekompatibilitou prvního Service Packu (SP1) pro Windows Vista…

Reklama

Podpora se týká problémů s instalací SP1 nebo problémů s kompatibilitou (ovladače, software) a týká se všech jazyků, pro které byl SP1 uvolněn. Existují tři cesty, jak se k podpoře zdarma dostat. První je klasická e-mailová podpora, kde můžete očekávat odpověď do 24 hodin, další pak chat (odpověď do 6 minut) a telefonická podpora, kde je ovšem nutné počítat s omezeným časem, kdy jsou služby nabízeny.

Normálně je technická podpora bez poplatku nabízena jen uživatelům s retail verzí Windows Vista. Ti, kteří systém dostanou třeba s novým PC musí zaplatit $59 (asi 970 Kč) za každý dotaz. Akce s podporou zdarma se ovšem týká úplně všech majitelů (legálních) Windows Vista a Microsoft ji plánuje provozovat po dobu jednoho roku…

Zdroj: Computerworld

Reklama

Komentáře

Jen doufám, že je to skutečně vstřícný krok směrem k uživatelům a ne obava z toho, že SP1 přinese více než velký počet problémů i těm, kteří by se na placenou podporu normálně kvůli uvedené částce neobraceli.

 

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Dobrý deň Ja som preinštaloval windows XP na Wistu a zisťil som že nemám SP 1nainštalovanú potom som prevzal z internetu inštalačný balík SP1 a vždycki mi vypíše chybu že "počas inštalácií vyskytla sa vnútorná chyba č. chiby je 0x80070002 neviem čo mám robiť pomôžte mi prosím?

Koukněte sem http://support.microsoft.com/kb/910336 Je zde návod na opravu.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář