Microsoft nabízí Windows Home Server 2011 na zkoušku zdarma

Microsoft včera začal na svých stránkách zdarma nabízet na vyzkoušení Windows Home Server 2011.

Reklama

Microsoft umožňuje vyzkoušet šest aspektů nového operačního systému: přidávání uživatele, používání Launchpad klienta, správu PC v oblasti bezpečnosti, ochranu dat počítače, zvětšování kapacity úložného prostoru a používání vzdáleného webového rozhraní. Systém si můžete vyzkoušet zde, v dalších týdnech Microsoft ke zkušební verzi vytvoří oficiální webovou stránku se všemi informacemi. Abyste si Windows Home Server 2011 mohli vyzkoušet, musíte splnit tyto minimální požadavky: Windows XP s CredSSP, Windows Server 2003 s CredSSP, Windows Vista, Windows 7 nebo Windows Server 2008 R2. Dále budete potřebovat IE8+, Firefox 4.0+ nebo Chrome 10+, stejně jako .NET 3.5 SP1 a RDP 7.0.

Microsoft oznámil, že neplánuje uvolnit zkušební verzi Windows Home Server 2011 ke stažení, aby si jej uživatelé mohli odzkoušet na svém hardwaru a to z důvodu, že systém obsahuje některé prvky, u kterých to licenční ujednání neumožňuje. Windows Home Server 2011 byly vydány 6. dubna tohoto roku.

Zdroj: Techspot

Reklama

Komentáře

Vždy jsem přicházel na Váš server, protože je na něm spousta zajímavých článků. Nyní jsem hledal něco kolem Home Server a jaké bylo moje překvapení, když jsem původní článek nalezl na PC World - http://pcworld.cz/novinky/vyzkousejte-si-zdarma-windows-home-server-2011...

Opsáno jen s malinkými odchylkami, většina textu je však shodná.

 

Dobrý den, díky moc za upozornění. Zapotřebí to rozhodně nemám - zprávičku jsem nepsal. Zjistím u autora, jak to bylo a vyvodím důsledky.
Jinak já teď nevím, kdo od koho opisoval, na PC Worldu není ani odkaz na zdroj. Takže zjistím a uvidím.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Vysvětleno. Nejde o opisování, navíc článek na Maxiorlovi byl zveřejněn dříve.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář