Microsoft nabízí podnikům a organizacím vyhledávač zdarma

Společnost Microsoft představuje Search Server 2008 Express, nový nástroj pro snadné vyhledávání podnikových informací. Volně dostupný Search Server 2008 Express tak umožní zaměstnancům rychlý a snadný přístup k relevantním výsledkům vyhledávání a společnostem poskytne výkonné a bezpečné řešení, které je možné nasadit již během pouhých 30 minut. Verze označená jako „release candidate (RC)“ je již nyní k dispozici zdarma ke stažení na http://www.microsoft.com/enterprisesearch/serverproducts/searchserverexpress/download.aspx.
reklama

Search Server 2008 Express je nejnovějším členem rodiny produktů pro efektivní vyhledávání „Microsoft Enterprise Search“, která zahrnuje například produkty Microsoft Search Server 2008 a Microsoft SharePoint Server 2007. Tyto produkty bude možné kombinovat tak, aby vytvořily sadu řešení pro vyhledávání přesně odpovídající potřebám každého podniku. 

S tím, jak se vyvíjí svět informačních technologií, vyvíjí se i potřeby společností všech velikostí, a tedy i jejich požadavky a náročnost vyhledávání informací v rámci firmy. Vyhledávací nástroje společnosti Microsoft pomáhají lidem najít informace v momentě, kdy je nejvíce potřebují, a to navíc s použitím známého prostředí internetových vyhledávačů. Search Server 2008 Express, nasazený uvnitř společnosti, může pomoci zaměstnancům nalézt informace ukryté kdekoliv v podnikové síti nebo na klientských stanicích, zatímco stejné řešení nasazené na veřejném webu společnosti může pomoci zákazníkům nalézt informace o produktu, který zrovna hledají.

Více informací o tomto a dalších řešeních pro vyhledávání naleznete na www.microsoft.com/enterprisesearch.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru