Microsoft na Windows Phone 7 přinese 50 her z Xbox Live

Microsoft včera na konferenci Gamescom 2010 oznámil, že na svou mobilní platformu Windows Phone 7 tento rok přinese více než 50 titulů z Xbox Live.
reklama

Seznam dostupných titulů je opravdu dlouhý a patří do něj i tituly jako Halo: Waypoint nebo Guitar Hero 5. Analytici poukazují na to, že softwarový gigant nutně potřeboval něco, čím by na svou novou platformu přitáhl uživatele a díky několika desítkám titulů z Xboxu by se mu to mohlo podařit. Co stále chybí je však e-shop s aplikacemi, které jsou dostupné pro konkurenční platformy Android a iOS. Microsoft plánuje do Windows Phone 7 integrovat mimo jiné tyto funkce Xbox Live:

Avataři

Připojte se k profilu na Xbox Live a svému Avatarovi pomocí telefonu. Svou 3D postavičku si budete moci vzít kamkoli sebou.

Přátelé

I své přátele z Xbox Live budete mít vždy s sebou. Můžete sledovat, kdo je právě online nebo porovnávat statistiky. Přístup ke hrám Nové hry můžete jednoduše hledat, zdarma vyzkoušet a následně kupovat přes Marketplace nebo Games hub.

Multiplayer

Hrajte se svými přáteli nebo proti nim (k tomu bude samozřejmě potřeba, aby všichni hráči měli telefony na platformě Windows Phone 7).

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru