Microsoft motivuje Windows Mobile developery 4 x Surface stolem

Jako doprovodnou akci ke zprovoznění webu Windows Mobile Marketplace spustila společnost Microsoft i příjem přihlášek pro vývojářskou výzvu ve 29 zemích s názvem “Race to Market”.

Reklama

Soutěž započne v den otevření Marketplace a bude pokračovat až do závěru roku 2009. Hned po jeho skončení budou vybrány celkem 4 aplikace, které vyhrají pravý a nefalšovaný Developer Edition Microsoft Surface. Na Marketplace mohou svoje aplikace uploadnout jak registrovaní Windows Mobile vývojáři, tak i nezávislí kodéři.

Soutěž se povede celkem ve 4 kategoriích a nikoliv jen v jedné: Freewarová nejstahovanější aplikace, dále Nejpřínosnější placená aplikace (downloady x cena), Nejhravěji zpracovaná aplikace a Nejpraktičtější aplikace.

Zdroj: Betanews

Reklama

Komentáře

surface je sice pěkný na první podívání ale když se člověk zamyslí, tak prakticky jediné použití v domácnosti nebo asi i ve firmě je ohromování návštěvníků a lapání prachu

Na lapání prachu je to trochu drahý špás :-) Do domácnosti asi ne, do firmy je to na zvážení.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

na ohromování klientů ale 8 hodin bych na tom psát kód nechtěl a fotokrám na tom taky asi nepojede

Pojede. Seděl jsem u toho, je to vlastně obyčejný počítač, ke kterému je připojena promítačka, a infračervené senzory. Když k tomu připojíte externí monitor a klávesnici s myší, pak je Surface obyčejný počítač. Jen máte smůlu, pokud se v něm něco pokazí.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář