Microsoft má nového ředitele divize vývoje

Jiří Karpeta byl do pozice ředitele divize vývoje jmenován s účinností od 12. března 2008. Jiří odpovídá za komunikaci s českými vývojáři při prosazování vývojových nástrojů společnosti Microsoft a podpoře tvorby originálního softwaru pro platformu Windows. Zároveň se soustředí na spolupráci s vysokými školami a na podporu vzdělávání nových vývojářů.
reklama

Jiří Karpeta

Jiří přišel do Microsoftu počátkem roku 2006 ze společnosti LCS International, kde vedl vývoj podnikových informačních systémů. V Microsoftu nastoupil na pozici Platform Strategy Advisor a byl zodpovědný za projekty nasazení nových technologií společnosti Microsoft. Od 1. října 2007 působil jako prozatímní ředitel vývojové divize.

Jiří Karpeta se narodil v roce 1969, vystudoval České vysoké učení technické, Fakultu elektrotechnickou. Je ženatý a má dvě děti. Svůj volný čas dělí mezi rodinu, létání a péči o zahradu.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru