Microsoft končí s veletrhem CES

Microsoft oznámil, že lednový veletrh CES 2012 bude posledním, na kterém se objeví. Jednoduše proto, že společnosti tento termín nesedí.
reklama

"Jaké je to správné místo a čas na představení nových produktů? Přizpůsobujeme se měnící se dynamice našich zákazníků? Děláme něco proto, že je to tak správné, nebo jen proto, že to tak děláme odjakživa?" řekl Steve Balmer. "Vydání našich nových produktů téměř nikdy nekoresponduje s lednovým termínem konání CES." Balmer však také dodal, že zaměstnanci Microsoftu se na CES budou i nadále vyskytovat a pomáhat s prezentacemi partnerům. Microsoft na veletrhu prostě jen nebude mít svůj stánek. 

Ballmer tedy zvolil stejný model, jako Google nebo Apple, kteří se CES také vyhýbají. Microsoft demonstroval svůj nový přístup například při představování Windows Phone 7, které ukázal v New Yorku. CES 2012 tak bude poslední, na které bude mít Steve Ballmer úvodní řeč. S více než 2700 firmami, které se na veletrhu ukazují, však organizátoři jistě nebudou mít problém Ballmera nahradit.


Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru