Microsoft končí s Office Starter Edition

Microsoft jen pár měsíců před vydáním Windows 8 oznámil, že Office 2013 již nebudou dostupné v základní verzi Starter Edition.
reklama

Podle Microsoftu Starter Edition končí kvůli "špatným zkušenostem uživatelů". Office Starter 2010 nahradily v roce 2009 Microsoft Works, jež byly nabízeny OEM při koupi nových počítačů. Starter v sobě zahrnoval Word 2010 a Excel 2010. Uživatelé nových počítačů si tak mohli díky Starteru vyzkoušet, jaké to je pracovat se základními aplikacemi Office a Microsoft doufal, že si později dokoupí celý balík. V současné době společnost tuto nabídku nahradila Office s 60 denní zkušební dobou, jež lze stáhnout z jejího webu.

Microsoft chce také Office Starter nahrazovat Office Web Apps - bezplatnými internetovými edicemi Wordu, Excelu, PowerPointu a OneNote. I když společnost vydání Office 2013 ještě oficiálně nepotvrdila, očekává se, že balík bude vydán několik měsíců po Windows 8. Veřejná betaverze Office 2013 by měla být dostupná v létě.

Zdroj: PCW
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru