Microsoft hledá betatestery pro Windows Phone

Microsoft na svých stránkách oznámil, že hledá betastestery, kteří by testovali novou oficiální aplikaci Facebook pro Windows Phone.
reklama

Microsoft na aplikaci úzce spolupracoval s Facebookem. Betaverze zatím není dostupná ve Windows Store, ale prostřednictvím tohoto odkazu. Podle Microsoftu aplikace prošla velkými změnami a bude obsahovat funkce, po nichž uživatelé toužili včetně podpory fotografií ve vysokém rozlišení a Facebook Timeline.

Uživatelé jsou žádáni, aby zasílali chyby a požadavky na nové funkce přes Nastavení - O aplikaci. Podle Toma Warrena z portálu The Verge vypadá aplikace Facebooku pro Windows Phone 8 velmi podobně, jako ta pro iOS a Android. Testeři si mohou betaverzi nové aplikace nainstalovat vedle té stabilní (v současné době verze 4.2.1).

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru