Microsoft Flight zdarma ke stažení již 29. února

Larry Hryb z Microsoft Live na Twitteru potvrdil vydání leteckého simulátoru Microsoft Flight. Hra bude dostupná zdarma ke stažení 29. února.
reklama

Nový letecký simulátor vyvíjeli Microsft Studios a bude přístupný ke stažení přes službu Games for Windows LIVE. Hra je prý určena jak pro zkušené nadšence, tak pro začátečníky. Microsoft Flight si tedy neužijí pouze hard-core hráči, jak tomu bylo u řady Flight Simulator, ale Microsoft slibuje, že ani tito nebudou zklamáni. Hráči si budou moci vyzkoušet řadu letadel v nebi nad Havají, plnit různorodé mise a testovat své schopnosti při soutěžích letadel. Navíc si uživatelé ze služby Windows LIVE budou moci stáhnout doplňkové mise, vytvořit si zde online profil pilota a stáhnout bonusové letadlo Boeing Stearman.

Microsoft Flight nemá nahradit sérii Flight Simulator, avšak spíše ji doplnit a potěšit milovníky letadel. Microsoft na svém webu také uvádí, že Windows Live umožní hráčům "sociální komunikaci" a možnost hraní ve více hráčích.

Zdroj: Techspot


Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru