Microsoft doporučuje číst Maxiorel.cz

O tom, že Maxiorel.cz není jen obyčejný blog, kterých každým dnem vznikají a zanikají stovky či tisíce, svědčí i skutečnost, že jej ke čtení doporučuje společnost Microsoft. Odkazuje na něj ze svých stránek se soutěží o herní myš nebo tričko.
reklama

Před pár dny jsem se opět přesvědčil, jak je důležité občas prohlédnout logy webového serveru nebo záznamy ve službě pro měření návštěvnosti. Dozvěděl jsem se tak například, že nezanedbatelný počet návštěvníků přichází ze stránek Microsoftu. Tímto tedy tomu, kdo má odkaz na svědomí, děkuji.

V logu ze serveru jsem našel i další zajímavý odkazovač - článek na Wikipedii. Jak je vidět, články na Maxiorlovi jsou pro řadu lidí užitečné, což mi dává motivaci v této práci pokračovat.

Děkuji všem stálým i občasným návštěvníkům tohoto webu a zároveň se omlouvám za zcela neužitečný a vychloubačný článek.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Tak gratuluji k tomuto úspěchu. Je fakt, že Maxiorel je velmi zajímavý web a je myslím dobrou známkou, když se na články z takovéhoto nezávislého webu odkazuje i z webových prezentací velkých společností.

návštěvník

To je fakt, a hlavně je Maxiorel prostý bulvárních článků a nesmyslů, jaké bývají na jiných e-zinech (třeba zive.cz). Na druhou stranu to může být pro někoho hardcore a když vidí na jedné stránce 5 článků o Drupalu (který nezná), tak ho to zřejmě vyděsí

Jinak gratuluji a přeji další úspěchy ;-)

návštěvník

To jsi trošku nepozorný čtenář Maxiorla. Honza už udělal několik článků vysloveně pro vyhledávání a rozhodně se za nebulvární označit nedaly. Tím nekritizuji, je to normální a je to navzdory pár brblům potřeba. Docela by mě zajímalo TOP 10 nejčtenějších článků za dobu existence přerostlého dravce.

PS: To je reakce na první post Lukáše Václavíka, systém nezvládl dodatečné přihlášení.

–––––––––––––––––––––
http://www.extrahardware.cz

návštěvník

Ale samozřejmě jsou tu i články o sexbombách, ale jsou v naprosté menšině a už tady dlouho takový nebyl :)

návštěvník

Já bych řekl, že občasné rozptýlení něčím "méně od IT fochu" je užitečným zpestřením. Vždyť nejen IT, nebo Drupalem, živ je člověk :).

Profile picture for user Jan Polzer

Mirku, pokud stačí TOP5, tak koukni do boxíku vpravo. Jinak k mým oblíbeným, ryze účelově pro vyhledávače nebo linkovací služby napsaným článkům patří:

Nicméně jsem na druhou stranu rád, že je tu řada "obyčejných" článků, které si přečetlo mnohem více lidí, než tyto zmíněné. Kolikrát mě překvapí, že článek, který vznikne jen tak mimochodem, zaujme více lidí (čteností, komentáři), než text, na kterém si dávám speciálně záležet.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru