Microsoft dokončil vývoj Windows Phone 7.5 "Mango"

Microsoft tento týden oznámil, že další verze jeho mobilního operačního systému Windows Phone s kódovým označením Mango je připravena pro podzimní vydání.
reklama

Aktualizace přinese řadu nových funkcí včetně Internet Exploreru 9 s HTML5, větší integrací Twitteru, lepší podporou multitaskingu, nový systém zpráv a vylepšený Bing. "Toto je ten bod ve vývojovém procesu, kdy předáváme kód našim partnerům a mobilním operátorům, aby měli čas jej optimalizovat pro své telefony a telefonní sítě. My ve Windows Phone týmu se nyní připravujeme na aktualizační proces," napsal Terry Myerson z Microsoftu na oficiální blog.

Microsoft představil Mango již v květnu a slíbil, že bude zdarma dostupné do konce tohoto roku pro stávající uživatele Windows Phone 7 a bude také předinstalován na nových telefonech od Samsungu, LG, HTC a dalších partnerů. Několik telefonů s operačním systémem od Microsoftu nabídne brzy také Nokia. I když se Windows Phone zatím moc dobře neprodává, mnoho analytiků věří, že Mango prodeji pomůže. Prvním telefonem s Windows Phone 7.5 "Mango" bude IS12T od Fujitsu, který se začne v září prodávat v Japonsku.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru