Microsoft dokončil vývoj Windows Phone 7.5 "Mango"

Microsoft tento týden oznámil, že další verze jeho mobilního operačního systému Windows Phone s kódovým označením Mango je připravena pro podzimní vydání.

Reklama

Aktualizace přinese řadu nových funkcí včetně Internet Exploreru 9 s HTML5, větší integrací Twitteru, lepší podporou multitaskingu, nový systém zpráv a vylepšený Bing. “Toto je ten bod ve vývojovém procesu, kdy předáváme kód našim partnerům a mobilním operátorům, aby měli čas jej optimalizovat pro své telefony a telefonní sítě. My ve Windows Phone týmu se nyní připravujeme na aktualizační proces,” napsal Terry Myerson z Microsoftu na oficiální blog.

Microsoft představil Mango již v květnu a slíbil, že bude zdarma dostupné do konce tohoto roku pro stávající uživatele Windows Phone 7 a bude také předinstalován na nových telefonech od Samsungu, LG, HTC a dalších partnerů. Několik telefonů s operačním systémem od Microsoftu nabídne brzy také Nokia. I když se Windows Phone zatím moc dobře neprodává, mnoho analytiků věří, že Mango prodeji pomůže. Prvním telefonem s Windows Phone 7.5 “Mango” bude IS12T od Fujitsu, který se začne v září prodávat v Japonsku.

Zdroj: Techspot

Reklama

Přidat komentář