Microsoft detailněji promluvil o IE11

I když IE11 byl vydán spolu s Windows 8.1, na konferenci Build se o něm příliš nemluvilo. Microsoft proto nyní na svém oficiálním blogu zveřejnil o nové verzi svého webového prohlížeče několik zajímavých informací.
reklama

Podle vývojářů bude IE11 moci otevřít až sto záložek v jednom okně, čímž bude desetinásobně překročen limit u předchozích verzí. Dalo by se očekávat, že tolik záložek naráz bude prohlížeč značně zpomalovat, podle Microsoftu to však nebude pravdou. Záložky, které nebyly v posledních minutách využívány, jednoduše nebudou aktualizovány a zůstane v nich pouze poprvé načtený obsah. Uvolní se tak dostatek systémových zdrojů pro jiné úkoly.

Dobrou zprávou je také to, že i když bude mít uživatel otevřeno v IE více záložek na mobilním zařízení, nebudou mu tyto vybíjet baterii tak rychle, jako u jiných prohlížečů. Další zajímavou funkcí v IE11 je, že prohlížeč dokáže "vycítit", na jakou internetovou stránku se asi budete chtít v daný okamžik podívat. Jakmile uživatel začne vkládat adresu do adresového řádku nebo klikne na vytvoření nové záložky, IE11 web ihned načte ze seznamu často navštěvovaných stránek.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru