Microsoft detailněji popsal novinky ve Windows Phone 8 GDR2

Microsoft na svém blogu podrobně popsal novinky, které přináší nová aktualizace Windows Phone 8 známá jako GDR2. 
reklama

Aktualizace, jejíž vydání bylo ohlášeno již v květnu, se k uživatelům začala dostávat v uplynulých několika týdnech. Na Twitteru a uživatelských fórech se však o ní šířily nepřesné informace, takže se Microsoft rozhodl uvést věci na pravou míru. Patch přináší řadu nový funkcí, z nichž asi nejzajímavější je Data Sense. Tato aplikace pomáhá uživatelům získat lepší přehled o spotřebovaných datech a umí také komprimovat webové stránky při surfování po internetu a ušetřit tak až polovinu dat, jež by jinak byla k načtení stránek potřebná.

Microsoft v rámci nové aktualizace také přinesl zpátky podporu FM rádia z Windows Phone 7. Nutno podotknout, že možnost poslouchat rádio budou mít pouze ti uživatelé, jejichž telefony tuto funkci podporují. Několika vylepšení se dočkala také služba Xbox Music: stahování písniček je nyní jednodušší a všechny stáhnuté skladby se synchronizují častěji. Opraveno bylo i několik menších chyb. GDR2 navíc přináší vylepšení fotoaparátu. Zazoomované fotografie ve vysokém rozlišení nyní vypadají na některých telefonech lépe a uživatelé si nyní mohou zvolit, která fotografická aplikace se otevře po zmáčknutí tlačítka pro spuštění fotoaparátu.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru