Messenger webtoolkit dostupný v češtině‏

Vývojáři Microsoftu zveřejnili na blogu Windows Live Messengeru novou verzi prvků UI Controls ve čtyřiceti jazycích včetně češtiny. Knihovna UI Controls tak povýšila na verzi 3.1.
reklama

Pro ty z vás, kteří nevědí, oč jde. UI Controls Windows Live Messengeru můžete využít k implementaci plně funkčního okna tohoto komunikačního programu na svém webu. Stačí vám přitom jen načtení jednoho JavaScriptu.

Podrobnosti o použití knihovny, včetně nastavení požadované lokalizace, najdete v článku UI Controls now available in over 40 languages!

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

Profile picture for user Jan Polzer

V zahraničí je to jeden z nejrozšířenějších messengerů na platformě Windows. V Česku tolik populární ICQ se z celosvětového hlediska může jít ve srovnání s WLM zahrabat.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru