McAfee představil WaveSecure pro iOS

McAfee uživatelům zařízení s operačním systémem iOS (iPhone, iPad, iPod Touch) zpřístupnil svou bezpečnostní aplikaci WaveSecure, kterou doposud mohli využívat pouze uživatelé Androidu. Slouží nejenom k lokalizaci telefonu a dalších mobilních zařízení.
reklama

WaveSecure, který funguje na iOS 4.0 a vyšším, umožňuje uživatelům bezdrátově zálohovat kontakty, fotografie a video ze svého mobilního telefonu. Zálohování probíhá na cloud, díky čemuž má uživatel ke svým datům přístup přes webový prohlížeč, i když právě u sebe nemá telefon. Data mohou být následně zpátky přenesena na jiný telefon. "McAfee WaveSecure umožní bezpečně a bezdrátově zálohovat obsah zařízení na cloud, takže i když je přístroj ztracen, zničen nebo ukraden, data zůstávají vždy v pořádku," uvedl McAfee.

Kromě zálohování dat umí WaveSecure také zjistit lokaci zařízení, pokud vám jej někdo ukradne/ztratíte jej (i když má přístroj vypnuté GPS) a vymazat z něj na dálku všechna data. McAfee WaveSecure iOS Edition stojí 20 dolarů a zakoupit si jej můžete na iTunes.

O programu WaveSecure jsme podrobněji psali v článku WaveSecure: jak zálohovat a lokalizovat pozici mobilního telefonu

Zdroj: PCW

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru