Maxthon Cloud Browser přichází na Windows Phone

Na mobilní platformu Windows Phone přichází nový populární alternativní prohlížeč – Maxhon Cloud Browser.

Reklama

I když Maxthon v současné době není tak známý, jako třeba Chrome nebo Firefox, již brzy tomu může být jinak: Cloud Browser bude díky spojení s MediaTekem předinstalován na více než 100 milionech androidovch telefonů, jež se v příštím roce objeví na pultech obchodů.

A jeho nástup na Windows Phone jen dosvěcuje popularitu tohoto prohlížeče. Jeho příchod na Windows Phone je také znamením toho, že čím dál více velkých vývojářů podporuje mobilním operační systém Microsoftu Windows Phone. "Windows Phone po celém světě získávají stále více a více uživatelů a tito lidé si zaslouží kvalitní prohlížeč," řekl viceprezident Maxthonu Karl Mattson.

Cloud Browser uživatelům nabídne podporu napříč platformami včetně automatické synchronizace oblíbených, takže si uživatelé budou moci synchronizovat své záložky napříč zařízeními díky účtu Maxthon Passport. Maxthon slibuje také intuitivní přístup k oblíbeným a navigaci v celém prohlížeči díky funkcím typu Quick Access.

I když prohlížeč ne každý zná, využívá jej nyní 120 milionů uživatelů ve 150 zemích světa. V roce 2011 jej pak portál Techhive ocenil jako nejlepší alternativní prohlížeč pro Android. Maxthon Cloud Browser je dostupný pro Windows Phone 8 a vyžaduje minimální rozlišení 480 x 800 pixelů.

Zdroj: PCW

Reklama

Přidat komentář