Maxiorel opět testuje laserové tiskárny

Nevím, kolik čtenářů Maxiorla si pamatuje na mé pravidelné testy laserových tiskáren v časopisu Computer. Po delší odmlce jsem se však opět pustil do jejich testování a myslím, že výsledek na ExtraHardware.cz určitě stojí za přečtení. Test byl zaměřen na nejlevější černobílé laserové tiskárny, jejichž pořizovací náklady se dostaly již tak nízko, že je pořídíte za cenu nižší než 2 000 Kč s DPH.
reklama

V článku nazvaném Test laserových tiskáren do 3 500 Kč se dozvíte, která tiskárna je nejlevnější, která tiskne nejdráže, s jakou co nejméně zatížíte svůj rozpočet, pokud vám poběží po celý rok. Kromě rychlosti tisku jsem totiž změřil i průměrnou spotřebu elektřiny při práci a v klidovém režimu. V textu najdete množství tabulek s parametry, grafy a samozřejmě i nezbytné produktové fotografie. Budu rád za vaše názory nebo dotazy pod článkem.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru