Mají články a rady ve fóru na Maxiorlovi přínos pro českou komunitu Drupalu?

Ano, mají
85% (76 hlasů)
Ne, nemají
15% (13 hlasů)
Celkem hlasů: 89

Reklama

Komentáře

Stále odpovídám na dotazy, proč něco nedělám pro komunitu Drupalu a proč nepíšu na Drupal.cz. Tu jsou odpovědi pro všechny toho chtivé:

1. Myslím si, že články na Maxiorlovi nějakou hodnotu pro drupalisty mají, rady na konkrétní problémy zde ve fóru snad taky.

2. Na Drupal.cz nepíšu z časových důvodů. Nejsem živ psaním článků a pokud něco napíšu, dávám logicky přednost vlastnímu webu.

3. Proti Drupal.cz nic nemám a všude, kde o Drupalu hovořím, jej zmiňuji jako první zdroj informací v češtině.

Jsem zvědav na názory ostatních. Považujete články o Drupalu na Maxiorlovi za přínos? Co byste zlepšili?

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Pane Pozler, podle mne je kazdy Vas clanek a video navod neuveritelnym prinosem pro tuto komunitu.  Dekuji za Vasi praci

Já se musím podělit o smutnou zkušenost s drupal.cz a veselou s maxiorel.
Pro mě je komunitním webem drupalu právě Maxiorel. Zde se vždy dozvím něco nového a vždy mi byla poskytnuta odpověď na otázku... což o drupal.cz říct zrovna nemohu. Tam mi bohužel bylo několikrát řečeno, že se to již xkrát probíralo a ať si to najdu. (Co jsem asi tak před položením otázky dělal zjevně moc autora nezajímalo.)

Pane Polzere - jsem vaším velkým fanouškem a moc vám držím palce ať vám radost s poskytováním podpory pro Drupal ještě dlouho vydrží.

jj musím než souhlasit. Hnula jsem se z místa díky vám, vaší pomoci, vašem videonávodům a knih. Přeji vám mnoho nových fanoušků :) a hodně chutě a inspirace do práce. I ta trpělivost je na místě v přání pro vás.

Určitě jsou přínosné a díky za ně. Taky si myslím, že je rozhodně dobře, že kromě Drupal.cz existují i jiné weby o Drupalu, alespoň můžou mezi sebou soutěžit :-)

Přidat komentář