Mailbox vydal nativní aplikaci pro iPad

Populární e-mailová aplikace Mailbox byla předělána tak, aby vyhovovala přímo většímu displeji a hardwarovým požadavkům iPadu a přináší i nové funkce.
reklama

Podle šéfa Mailboxu Gentryho Underwooda původní aplikace, jež debutovala na iOS 6, fungovala i na iPadu dobře, avšak bylo na ní vidět, že byla původně navržena pro menší zařízení. Aktualizovaná verze aplikace využívá celý větší displej iPadu, přičemž stále zachovává jednoduchost Mailboxu. Podle Underwooda jsou provedené změny malé, ale velmi praktické. Malibox se poprvé v App Store objevil v únoru, kvůli velké poptávce se však společnost rozhodla dočasně omezit počet uživatelů - ve frontě na pozvánku jich čekalo 300 000.

V březnu Mailbox se čtrnácti zaměstnanci za cenu pohybující se mezi 50 a 100 miliony dolarů koupil Dropbox a od té doby aplikaci začalo využívat přes milion uživatelů, kteří každý den odešlou přes 100 milionů zpráv. Mailbox stále pracuje na verzích svého e-mailového klienta pro Android a desktop, i když není jasné, kdy budou vydány. Společnost podle svých slov stále pozorně sleduje, jak uživatelé pracují s verzí aplikace pro iPad a podle toho se rozhodne, jaké funkce budou přidány do verzí pro další operační systémy.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru