Mailbox vydal nativní aplikaci pro iPad

Populární e-mailová aplikace Mailbox byla předělána tak, aby vyhovovala přímo většímu displeji a hardwarovým požadavkům iPadu a přináší i nové funkce.

Reklama

Podle šéfa Mailboxu Gentryho Underwooda původní aplikace, jež debutovala na iOS 6, fungovala i na iPadu dobře, avšak bylo na ní vidět, že byla původně navržena pro menší zařízení. Aktualizovaná verze aplikace využívá celý větší displej iPadu, přičemž stále zachovává jednoduchost Mailboxu. Podle Underwooda jsou provedené změny malé, ale velmi praktické. Malibox se poprvé v App Store objevil v únoru, kvůli velké poptávce se však společnost rozhodla dočasně omezit počet uživatelů - ve frontě na pozvánku jich čekalo 300 000.

V březnu Mailbox se čtrnácti zaměstnanci za cenu pohybující se mezi 50 a 100 miliony dolarů koupil Dropbox a od té doby aplikaci začalo využívat přes milion uživatelů, kteří každý den odešlou přes 100 milionů zpráv. Mailbox stále pracuje na verzích svého e-mailového klienta pro Android a desktop, i když není jasné, kdy budou vydány. Společnost podle svých slov stále pozorně sleduje, jak uživatelé pracují s verzí aplikace pro iPad a podle toho se rozhodne, jaké funkce budou přidány do verzí pro další operační systémy.

Zdroj: Techspot

Reklama

Přidat komentář