Mailbox pracuje na aplikaci pro iPad

Populární aplikace pro iPhone s názvem Mailbox určená pro správu gmailových účtů bude podle vývojářů již brzy dostupná také pro iPad.
reklama

Kromě verze pro iPad se údajně pracuje také na aplikacích určených pro Android a desktop. Společnost, již nedávno koupil Dropbox, zatím nezveřejnila žádné datum vydání, verze pro iPad však má být dostupná "brzy". Není překvapením, že aplikace pro iPad je nejblíže vydání, jelikož je napsána v tom stejném programovacím jazyku a pro tu samou platformu, jako existující aplikace pro iPhone. Pravděpodobně bude třeba přizpůsobit pouze uživatelské rozhraní většímu displeji a ne celou aplikaci komplexně předělávat.

Další zajímavou zprávou je, že podle vývojářů v budoucnu kromě Gmailu přibude i podpora účtů na dalších službách. I když nebylo potvrzeno, který provider mailu přibude, mluví se o Hotmailu a iCloudu. Stabilita a zdroje Dropboxu budou pravděpodobně vývoj aplikace a přidávání nových funkcí jen urychlovat. 

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru