MacBook Air se Sandy Bridge Core i5/i7 a Thunderboltem v červnu

Podle neoficiálních informací by se letos v červnu měla objevit mírně inovovaná verze ultrapřenosného notebooku Macbook Air. Uvažované novinky nejsou překvapivé - nová platforma s procesory Intel Core i5/i7 a univerzální port Thunderbolt jako u velkých Macbooků.
reklama

Informace pocházejí z webu AppleInsider, který cituje bezpečnostního specialistu jménem Ming-Chi Kuo. Ten by měl mít tyto informace od firem spolupracujících se společností Apple.

Inovovaná řada Macbooku Air by se měla začít vyrábět během května, na trh (tím není míněn český trh) by se nové notebooky měly dostat v průběhu června.

Zdroj: AppleInsider via Notebooks.com

 

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru