Mac App Store hlásí milion stažení za 24 hodin

Nový obchod se softwarem Mac App Store od Apple zažil skvělý start - přes milion stažených aplikací hned za prvních 24 hodin od spuštění.
reklama

Je známo, že Apple má čísla velmi rád, takže by nemělo být žádným překvapením vydání včerejšího oznámení, podle kterého jeho nově spuštěný Mac App Store přesáhl za prvních 24 hodin od spuštění milion stažení.

"Tou úžasnou odezvou, kterou z Mac App Store dostáváme, jsme opravdu nadšeni," napsal Steve Jobs. "Vývojáři odvedli skvělou práci a přinesli do našeho e-shopu aplikace, které lidé mají rádi." Pozorovatelé však poukazují na to, že i když Apple hlásí, že měl Mac App Store výborný start, má i své nedostatky.

Mnoho uživatelů údajně dostávalo při přístupu do e-shopu chybovu hlášku "error 100", které se šlo zbavit pouze odhlášením z OS X a opětovným přihlášením. A to není vše - na internetu se již začaly objevovat návody, díky kterým mohou uživatelé jednoduše stáhnout placené aplikace, aniž by za ně zaplatili.

 

Zdroj: Dailytech

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru