Logo "Windows 7 Compatible" již na více než 6 tisíci produktech

Společnost Microsoft se nechala slyšet, že již certifikovala logem zajišťujícím kompatibilitu s Windows 7 na tisíce programů a hardwarových periferií.
reklama

Zcela bezpochyby se Microsoft chce vyhnout podobně nepříjemné situaci, jaká nastala poté, co uvedl Windows Vista. Tehdy řada produktů s tímto OS zkrátka nepracovala korektně, pokud vůbec. Dle slov MS by však dnes měla být nálepka "Windows 7 Compatible" dostatečnou zárukou funkčnosti.

Pointa celé akce je samozřejmě prostá - až budou W7 22. října uvedeny, chce mít MS na trhu dostatek hardware i software schopného s OS spolupracovat. Dle aktuálních zpráv z Windows 7 Team Blogu je magický údaj pro stávající okamžik někde za číslovkou 6 000 kusů. Tak či onak, masové přesuny na W7 stejně nikdo neočekává...

Zdroj: Internetnews

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru