Lístky na WWDC budou nejspíše vyprodány během hodiny

Worldwide Developer Conference je jedním z mála okamžiků v roce, kdy manažeři společnosti Apple a vývojáři představí své nové myšlenky a produkty. Podle odborníků budou v tomto roce lístky vyprodány během hodiny.
reklama

V roce 2011 byly lístky na Apple Worldwide Developer Conference vyprodány za 12 hodin. V minulém roce to už byly jen dvě hodiny. Na letošní akci je dostupných asi 5000 lístků a poptávka je velmi, velmi vysoká - a to se "drby" o tom, co Apple na letošní WWDC představí, zatím jen začínají vynořovat. Jedna z nejlepších stránek, která vás na dostupnost lístků upozorní, je WWDC Blast. "V momentě, kdy budou vstupenky na WWDC dostupné ke koupi, od nás obdržíte zprávu a budete tak mezi prvními, kteří si je budou moci koupit," stojí na webu.

Pravdou je, že Apple má na trhu tři hardwarové/softwarové platformy, které v současném světě hrají velkou roli a je jednou z největších společností na světě, přesto však pořádá pouze jednu konferenci pro vývojáře do roka. Otázkou je, zda to společnosti spíše neškodí, jelikož vývojáři, firmy i zákazníci by více informací jistě uvítali.

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru