Linode zdvojnásobuje své VPS a migruje na SSD

reklama
Poskytovatel virtuálních serverů, společnost Linode, oznámila velkou investici do své infrastruktury a posiluje své hardwarové zázemí. Její VPS nyní poběží na výkonných discích SSD, dostanou dvojnásobek paměti a nejnovější procesory. To vše při stávající ceně začínající od 20 USD. S Linode mám několikaleté velmi dobré zkušenosti, jak co se spolehlivosti týče, tak komunikace s technickou podporou. Nedávno jsem přemýšlel o konkurenční službě poskytující virtuální servery na SSD. Nakonec se mi nechtělo konfigurovat nový server a zůstal jsem u Linode. Zdá se, že jsem dobře udělal. Linode není nejlevnější, ale rozhodně výkonné a spolehlivé. Nyní bude ještě více. Po investici 45 milionů dolarů nyní Linode nabízí vše na SSD a dvojnásobný RAM i pro stávající zákazníky. Ti mohou upgradovat v průběhu následujících dvou měsíců zdarma. Dochází k posílení síťové konektivity, výměně procesorů za Ivy Bridge E5-2680.v2 i zvýšení limitu pro přenos dat v rámci jednotlivých tarifů. Podrobné informace o novém Linode najdete v článku [The New Linode Cloud: SSDs, Double RAM & much more](https://blog.linode.com/2014/04/17/linode-cloud-ssds-double-ram-much-more/). Své zkušenosti s Linode jsem před nějakou dobou sepsal do článku [Linode: perfektní řešení virtuálního serveru nejen pro vývojáře](https://www.maxiorel.cz/linode-perfektni-reseni-virtualniho-serveru-nejen-pro-vyvojare).
Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru