Linode zdvojnásobuje své VPS a migruje na SSD

Poskytovatel virtuálních serverů, společnost Linode, oznámila velkou investici do své infrastruktury a posiluje své hardwarové zázemí. Její VPS nyní poběží na výkonných discích SSD, dostanou dvojnásobek paměti a nejnovější procesory. To vše při stávající ceně začínající od 20 USD.

Reklama

S Linode mám několikaleté velmi dobré zkušenosti, jak co se spolehlivosti týče, tak komunikace s technickou podporou. Nedávno jsem přemýšlel o konkurenční službě poskytující virtuální servery na SSD. Nakonec se mi nechtělo konfigurovat nový server a zůstal jsem u Linode. Zdá se, že jsem dobře udělal. Linode není nejlevnější, ale rozhodně výkonné a spolehlivé. Nyní bude ještě více.

Po investici 45 milionů dolarů nyní Linode nabízí vše na SSD a dvojnásobný RAM i pro stávající zákazníky. Ti mohou upgradovat v průběhu následujících dvou měsíců zdarma.

Dochází k posílení síťové konektivity, výměně procesorů za Ivy Bridge E5-2680.v2 i zvýšení limitu pro přenos dat v rámci jednotlivých tarifů.

Podrobné informace o novém Linode najdete v článku The New Linode Cloud: SSDs, Double RAM & much more.

Své zkušenosti s Linode jsem před nějakou dobou sepsal do článku Linode: perfektní řešení virtuálního serveru nejen pro vývojáře.

Reklama

Přidat komentář