LinkedIn umožňuje "následovat" vlivné osobnosti

Sociální síť LikedIn ve snaze o to, aby ji uživatelé navštěvovali častěji než doposud, spustila novou funkci, která umožňuje následovat 150 "lídrů".
reklama

Následování neznamená, že se uživatel musí s lídry přímo propojit tak, jako s kolegy z práce. V rámci následování se uživateli začnou zobrazovat příspěvky následovaného od jeho kariéry až po současné události. Uživatelé LikedIn doposud mohli následovat pouze témata a skupiny jiných uživatelů. Na seznamu "lídrů" jsou osobnosti jako spoluzakladatel LikedIn Reid Hoffman, šéf společnosti Jeff Weiner nebo Guy Kawasaki a Tony Robbins. Mezi dalšími je britský premiér David Cameron, investor T. Boone Pickens, zakladatelka Altimeter Group Charlene Li, mediální mogul Richard Branson a americký prezident Barack Obama spolu se svým vyzyvatelem Mittem Romneyem.

Jak často tito lidé budou na LinkedIn přispívat ukáže až čas. Mezi další zajímavá jména na seznamu patří Julius Genechowski z FCC a Joichi Ito z MIT Media Lab. Pokud si myslíte, že byste i vy měli být na seznamu lídrů, můžete se přihlásit zde. LinkedIn poté, co bylo v tomto roce zveřejněno 6.5 milionů hesel jeho uživatelů na hackerském fóru, své stránky kompletně překopává. Nedávno společnost představila novinky pro uživatele, kteří k síti přistupují přes mobilní zařízení.

Zdroj: PCW
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru