LinkedIn konečně umožňuje blokovat uživatele

LinkedIn v pátek představil novou funkci, kterou si jeho uživatelé již nějakou dobu žádali - možnost blokovat jiné lidi. Jde o zcela jistě užitečnou funkci, především na sociální síti, kde řada lidí může k vytvoření profesního spojení udělat cokoli.
reklama

Paul Rockwell, šéf bezpečnosti LinkedIn uvedl, že se společnost rozhodla tuto funkci vytvořit nejen proto, že si o ni lidé říkali, ale také jednoduše proto, že je to správná věc, kterou je třeba udělat. Funkce je v současné době již aktivní pro všechny uživatele.

Pro zablokování uživatele jednoduše najeďte na LinkedIn a zobrazte si profil uživatele, kterého chcete zablokovat. Následně zvolte "Zablokovat či nahlásit" z výsuvného menu umístěného vedle tlačítek Spojení a Odeslat InMail. Tip - pokud se chcete vyhnout nepříjemnosti, zapněte si v nastavení anonymní zobrazování profilů, než najedete na profil daného uživatele. Docílíte tak toho, že dotyčná osoba se o blokaci svého profilu nedozví. Po zablokování ani vy, ani daný uživatel nebudete moci zobrazit profil druhé strany.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru