Laptop s Windows 8 se prý zapne do vteřiny

I když Microsoft o další verzi Windows oficiálně nemluví, na několika zahraničních serverech se objevily o Windows 8 zajímavé informace.

Reklama

Na webu Microsoft Journal se včera objevily úryvky z “utajované” prezentace Microsoftu, která popisuje klíčové funkce nových Windows 8 - včetně funkce rozpoznání tváře jako způsobu přihlašování do systému. Laptopy a tablety, které poběží na novém systému, by se tak měly zapnout a vypnout během jedné sekundy. Z prezentace také vyplývá, že Windows 8 budou podporovat 3D displeje, bezdrátové spojení s televizí, USB 3.0 a Bluetooth 3.0. I když autenticitu prezentace není možné 100% potvrdit, experti se shodují na tom, že je s nejvyšší pravděpodobností opravdu z dílny Microsoftu.

Další funkcí, kterou by Windows 8 měly podporovat je, aby se displej automaticky zesvětloval a ztmavoval v souvislosti se změnou okolního prostředí. Navíc prý Microsoft uvažuje o systému, který by umožnil absolutně resetovat všechna nastavení Windows a současně zachovat všechna uživatelská data. Mluvčí Microsoftu nebyl zatím k zastižení. Vydání operačního systému Windows 8 se očekává do tří let.

Zdroj: CNET

Tagy: 

Reklama

Komentáře

A veri tomu nekdo? Kdyz se zacaly objevovat prvni informace o Windows Longhorn (pozdeji Vista), byla to bomba. Same odvazne vize, same genialni napady. A postupem casu ty nej odvaznejsi napady mizely protoze nebyl cas nebo by to nikdo neocenil (lidi nemaji moc radi novinky). A trvalo to tak dlouho, az svetlo sveta spatril uplne obycejny system ktery toho zase tolik noveho neprinesl. U Windows 7 to bylo totez.

Přidat komentář